Goma m+s

Shitet nga: ruzhdi 05 Gsh 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me bandash +vv kapakt te ardhura nga ch 195-65-15 M+S
4 copa shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim