Goma me Fellge 205/55 R16

Shitet nga: Hamdi 30 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat me fellne 205/55 R16 me goma te veres jane te ruajtura dhe gomat pothuajse te reja
Te pershtatshme per VV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim