Goma me Fellne 16. Te Veres 4 Copa

Shitet nga: BiTi 11 Maj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat me fellne 16-qe. jan te veres dhe jan shum te rujtme gati si te reja.
jan te ardhura prej zvicrre ( CH ).Nuk jan te perdorur ne kosov.
nuk jon te hargjume ja vlen per ket qmim.
ju falemderit per mirkuptim.
ma shum info lajmro ne numrat e meposhtem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim