Goma me bandash 195 60 16 C te teja

Shitet nga: Almir 29 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Dhe Bandash 195 60 16 C Gomat jan te reja Sava originall te importuara nga gjermania Per Sharan Golf 5 Passat vw .T4 T3 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim