Goma me bandash per Golf 5

Shitet nga: Almir 01 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195 65 15 goma me bandash Dunlop te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim