Goma me bandash per VW 195 65 15 per dimer

Shitet nga: Almir 28 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandash per VW Golf Passat Sharan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim