Goma me bandazhe

Shitet nga: Kushtrimi 31 Jan 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma dhe bandazhe , gomat jane shum te mira dhe shume pak te perdorura, bandazhet jane thuaj se te reja. numri i gomave eshte: 275/40 R20 DUNLOP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim