Goma me fellga 18 coll shum te mira

Shitet nga: Goma 06 Pri 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan DUNLOP SPORT MAXX N,225 40 ZR 18 shum te mire siq po shihen ne foto jan per vere
Po ashtu fellgat jan VOOLIUM shum te mire,po i shes se i kam edhe tjrat e po me rrin
Pa i perdoren,po ashtu gomat jan sport,
Mundeni me me thirren edhe ne viber i njejti numer per kosullta me gjersisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim