Goma me fellna

Shitet nga: Hayden 17 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gama me fellna per mercedes Jane te veres ne gjendje shum te mir te perdorura vetem 1 vit, gomat janë 215/40/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim