Goma me fellne

Shitet nga: Auto Pjes Ximi 07 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi goma te reja edge te perdorura edge fellne per OPELL per vw eshe bandash kemi
MERCEDES PEZHO VW GOLF 4 AUDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim