Goma me fellne

Shitet nga: Auto Pjes Ximi 07 Pri 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi te felln per OPELL Vw Reno
Kemi bandash per OPELL VW MERCDES RENO PEZHO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim