Goma me fellne per taureg

Shitet nga: fadil 19 Jan 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per taureg t dimrit t ardhura nga zviccrra nr.i gomave 235-65-17 me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim