Goma me fellne

Shitet nga: Arber 16 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me fellne te ardhura nga zvicra 2800 frang i kom ble Naudi Q7 i kom pas tvnume,extra felnne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim