Goma me fellnet 195 65 15

Shitet nga: Fatos 04 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne te golf 2 golf 3 pasat bmw etj

gomat jan 195 65 15 gomat jan te Dimrit M&S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim