Goma nga zvicrra me shumic e pakic

Shitet nga: cufa 03 Shk 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma nga zvicrra
ne foto ike numrat qe I posedoj e shkruar me dor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim