Goma per Golf 4 me fellne

Shitet nga: Golf 4 04 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Golf 4 fellne origjinal
205/55 R16 me fellne
Firma -Continental
Boj ndrrim vetem me fellne te Golf 5
Viber +37744320199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim