Goma per OPEL ASTRA

Shitet nga: Almir Aliu 22 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Opel Astra per stinen e Verës.
Kam patur nje Opel Astra 2.2 DTI 16V, e kam shitur Dimrit dhe tani keto guma i kam per Verës.
Gumat jane 195/60. Made in Poland, dhe me firm nga Debica. I kam ble muajin Shtator 400€ te reja, te përdorura jane vetem 2 muaj. Ju faleminderit...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim