Goma per bmw x5

Shitet nga: Xhevat 14 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per bmw x5 nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim