Goma per bmw x5

Shitet nga: xhevat 29 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma per bmw X5 NR 18 te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim