Goma per dimer

Shitet nga: Mustaf 07 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandash per dimer beje edhe ndrrim 160/70/R13 sipas marëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim