Goma per gjipa shum tmira m+s

Shitet nga: Sabit 29 Jan 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat tardhura pre gjermanies shum guma tmira , kerri ushit gomat Jan hala Pa fellge ju mir presim.4 guma Jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim