Goma per golf 5

Shitet nga: Venhar murati 02 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha per golf 5-6 me goma M/S +( kapaka) original . te ardhura prej gjermanis,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim