Goma per golf 5

Shitet nga: venhar murati 02 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha per golf 5-6 me goma-15, M/S +( kapaka) original . te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim