Goma per ngarkues 20.5 - 25

Shitet nga: Faruki 12 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat eshte e mire por shitet urgjent. Mund te kontaktoni edhe ne viber per ma shume informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim