Goma pergjip

Shitet nga: skender 15 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat per gjip tmira 2 copa 50 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim