Goma prej zvicrres

Shitet nga: goma 16 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan 4copa tmira shum tfirmes tnjoftur bridgestone.. per gjipa.. jon gati treja tmira.. profil tmir.. jan
265/60/18 qe
Ndrrim me naj telefon iphone ose naj skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim