Goma rezerv 195/65 R15

Shitet nga: arbnor 16 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma rezerv nga gjermani origjinal pa perdorur

Shpallje Fshi, ndërroj, rindëroj

Senden


Senden


Senden


Senden


Senden


Senden


Senden


Senden

Çmimi: 280 €
Llojet e shpalljes: Shitet
Kategoritë: Autopjesë dhe pajisje, Të tjera
Përshkrim i sendit
Kompjuter profesional per te gjitha veturat deri ne vitin 2014, qe mundeson sherbime profesional per Auto Mekanik.

Diagnoza vjen me gjith Laptop profesional per diagnostifikim te veturave.
Laptopi eshte HP EliteBook 6930p me keto specifika:
Intel Core2duo 2.4 Mhz (dmth me dy procesora ka 2.4 Mhz),
2 GB RAM DDR 3,
200 GB, Me SIM kartel qe mund te perdorin 3G nag ipko apo vala,
14.1-inch (dmth vetem 35 cm i madh),
Bateri e mban 3 or.

Diagnoz profersionale per te githa veturat e VW (AUDI,SEAT,SKODA) deri ne vitin 2014.
Me kete diagnoz mund te lexoni apo fshini gabimet,ndalni(kthimin) e servisit/inspektionit,
testoni diznet/bosch pumpen,leximin e kilometrave te sakta,regjenrimin e Diesel Partikel Filter-it,kthimin e frenave mbrapa e shum tjera.

Me kete diagnoz vjen edhe CD-ja me program,liber dhe video ku ju mund te shikoni si punohet
me kete diagnoz.

Githashtu posedojm te githa versionet:
VCDS 11.11.3
VCDS 11.11.0
VCDS 12.10.3 BETA
VCDS 10.6

Ne keto gjuh:Anglisht,serbisht,gjermonisht,Frangjisht


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.


Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.


Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosoveTECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF..

obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim