Goma rezerv golf 5 -6 -7 audi etj

Shitet nga: armendi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma eshte michelin 15 coll e re pa perdor .

originali per golf 6 ,,,,,

ben edhe ne golf 5 audi etj.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim