Goma shum pake te perdoruara 18. 4 copa

Shitet nga: Armend 09 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat te veres per vetur me numer 235/50/18 Gomat kan qene te perdoruar vetem 10000 km dhe te vendosuar ne we Tiguan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim