Goma te Blinduara 245/55/17

Shitet nga: Muhamet 21 Dhj 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te blinduara,Prodhim Gjerman
marka Good Yer, 245/55/17
Te perdoruna shum pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim