Goma te Kamionave

Shitet nga: Labinot 23 Maj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
315/80/22.5
305/70/22.5
315/70/22.5
295/80/22.5
385/55/22.5
385/50/22.5
385/65/22.5
285/70/19.5
265/70/19.5
295/60/22.5
235/75/17.5
12/ R 22.5
11/R22.5
10/R/22.5
etj...

Te bagerit 10/00/20 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim