Goma te dimrit

Shitet nga: Goma te kualitetit te larte 22 Dhj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit dy javë te perdorura .
goma 16-tshe
205 / 55 / r 16

4 goma .. qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim