Goma te dimrit 17

Shitet nga: Bashkim 26 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 17, shume te ruajtura
Cmimi 75 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim