Goma te dimrit me bandash 13"

Shitet nga: Arben 26 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit me bandash me 4 shrafa per Ford po munden mej bo edhe kerrev tjera. Gomat jon shum tmria nuk jon t'dredhume as nuk jom t'egra, arsyeja pse pi shes osht se kerrit ikom vnu fellne me goma mat mdhaja qmimi i volitshem, per mashum mundeni menkontaktu edhe ne Viber +37745652971
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim