Goma te dimrit

Shitet nga: Mustaf 25 Dhj 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit R13 4copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim