Goma te dimrit

Shitet nga: Tahir 12 Jan 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 195/65/15 te dimrit ka 20 euro copen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim