Goma te paperdorura per gjitha llojet e makinave

Shitet nga: ibrahim 01 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2000 cope goma prodhim i gjermanise dhe duhet te importohen poashtu nga gjermania
cmimi per cope me gjith transport deri ne kosove 18 euro
pa transport 17 euro.gomat jane vere dimer te perziera dhe viti i prodhimit eshte 2007-2011.
gomat jane te paperdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim