Goma te rakovices

Shitet nga: faton 03 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma. Te. Rakovices. Siq shihen ne. Foto. 1era asht. Shum émir 1ma edopt. Po. Shkojn. Edhe naj vit? Shiten. Te dyjat me ket qmin 80 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim