Goma te reja Bandash per Golf 5 195 65 15

Shitet nga: Almir 19 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te reja me bandash dhe rrotkapne per Golf V 5 195 65 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim