Goma te reja bmw E90 dhe E 46

Shitet nga: Nijazi 03 Jan 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 4 cop 205.55.16 ms
Per bmw e 90 gqmat ja te perdoruna veq 1 muj 2015 prodhimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim