Goma te reja me bandash per Golf 5 Touran

Shitet nga: Almir 04 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te reja DUNLOP me bandash Per Golf 5 Touran Audi A4 A6 Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim