Goma te veres

Shitet nga: arber 14 Mar 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat e veres me gjith fellne gumat jan shum te mira
gumat jon 205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim