Goma te veres Continental- te perdorura 205/5..

Shitet nga: sabit 31 Maj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e perdorura viti i prodhimit 2011,ne gjendje te mire pa asnje defekt , nuk dridhin te perdorura ne Gjermani."
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim