Goma te veres

Shitet nga: guma 16 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma veres 215.45.17 jan te ardhura nga zvicerra jan shum te mira pak te pordorta nuk ushtojn as nuk dridhin jan 4 gomat e njejta 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim