Goma te veres

Shitet nga: Nazmi 23 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres

185/60R15/88
Continental CH

10euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim