Goma tmira

Shitet nga: Albert 12 Jan 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma te dimrit shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim