Goma

Shitet nga: Fuat 19 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per gjipa suzuki 4 copa me bandash 3 copa pa bandash (M+S)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim