Goma

Shitet nga: Kushtrimi 24 Jan 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat tmira te dimrit thuajse te reja, gomat jane 155 65 r14 75t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim