Gomat

Shitet nga: xxxx 18 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per vetur njera esht 185.70.13 kurse tjetra 175.70.13 te dyja 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim