Gomat 16 urgjent

Shitet nga: Qemajl 02 Pri 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres urgjent jan 4copa jane shum te mirajon te ardhura prej jashtit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim